• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021-2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комп'ютер стаціонарний з проінстальованим програмним забезпеченням, Портативний комп'ютер (ноутбук) з проінстальованим програмним забезпеченням, оптичною мишею, Багатофункціональний пристрій для друку, сканування, копіювання)

Торги не відбулися

440 367.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 201.84 UAH
Період уточнення: 31.07.2019 15:38 - 09.08.2019 15:43
Відповідь надана

Підтвердження ліцензійності програмного забезпечення Microsoft

Номер: 56dd489dd3a349f78943807342d1446b
Дата опублікування: 01.08.2019 17:07
Опис: Шановний Замовник! З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.» Дякуємо за відповідь!
Відповідь: Внесено зміни до тендерної документації в частині додатку 6 п. 1.3 від 02.08.2019р. Дякуємо за увагу.
Дата відповіді: 02.08.2019 13:49
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: af394bded2a64771b88b457e72921a99
Дата опублікування: 01.08.2019 10:27
Опис: 1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі? В разі, якщо – допучкаєте, то, з метою обов’язкового дотримання замовником і всіма учасниками електронних торгів ПРИНЦИПУ «ВІДКРИТІСТЬ ТА ПРОЗОРІСТЬ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленому статтею 3 ЗУ Про публічні закупівлі, просимо замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель, модифікацію, артикул і т.п. запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу пересвідчитися, що запропонований на торги товар дійсно відповідає вимогам замовника. 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: 1. Тендерні пропозиції будуть розглядатися не опираючись на торгові марки та моделі, а відповідно вимогам до мінімальних технічних характеристик, які затвердженно у тендерній документації, яка складена у відповідності до технічнічних завдань затверджених наказом МОН від 23.04.2018р. № 414 Про затвердження Типового переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти. 2.Так, допускаємо. Будемо розглядати ціну пропозиції, як остаточну.
Дата відповіді: 01.08.2019 14:01