-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комп'ютер стаціонарний з проінстальованим програмним забезпеченням, Портативний комп'ютер (ноутбук) з проінстальованим програмним забезпеченням, оптичною мишею, Багатофункціональний пристрій для друку, сканування, копіювання)
Тендер Prozorro UA-2019-07-31-000360-a
Торги не відбулися
440 367.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 201.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 201.84 UAH
Номер:
83369ec8db1a40caa7e9d083a31d859a
Внутрішній номер закупівлі:
3633314
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-31-000360-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536478
-
Адреса:
69076, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Козака Бабури, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Птущенко Тетяна Іванівна +380617015994 byxgalteriazbcpto@yandex.ua http://www.zbcpto.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
440 367.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 201.84 UAH
Період уточнення:
31.07.2019 15:38 - 09.08.2019 15:43
Період прийому пропозицій:
31.07.2019 15:38 - 19.08.2019 15:43
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп'ютер стаціонарний з проінстальованим програмним забезпеченням
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 30.09.2019
Портативний комп'ютер (ноутбук) з проінстальованим програмним забезпеченням, оптичною мишею
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 30.09.2019
Багатофункціональний пристрій для друку, сканування, копіювання
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.09.2019