-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Асенізаційна машина
Тендер Prozorro UA-2019-07-24-001242-c
Торги відмінено
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2019 23:49 - 30.07.2019 23:54
Відповідь надана
По характеристикам предмета закупівлі
Номер:
f2bec19f77a447cd8f757a02f5768afd
Дата опублікування:
25.07.2019 19:17
Опис:
В тендерній документації відсутні та не вказані важливі вимоги до предмета закупівлі, які є необхідними після купівлі асенізаційної машини, для безперешкодної державної реєстрації транспортного засобу у відповідних державних органах:
Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозицій:
•копію сертифікату відповідності або свідоцтво (або декларація) відповідності;
•паспорт або інструкцію з експлуатації транспортного засобу, додаткового обладнання на українській мові;
•сервісну книжку (гарантійний талон);
Просимо добавити ці пункти до тендерної документації.
Відповідь:
Перелік цих документів викладений у проекті договору. Але для зручності учасників сьогодні внесемо зміни до тендерної документації. Дякуємо за співпрацю!!!
Дата відповіді:
26.07.2019 10:29