-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Асенізаційна машина
Тендер Prozorro UA-2019-07-24-001242-c
Торги відмінено
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Номер:
950d11afac9841909a71e9d4c8e01298
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-09-11-000025
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
11.09.2019 00:00
Період моніторингу:
11.09.2019 16:19 - 03.10.2019 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
11.09.2019 № 167
Миколаїв
Про початок моніторингу закупівлі
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8, на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівлі ID: UA-2019-07-24-001242-c, яка оприлюднена на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель 24 липня 2019 року.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівлі, що зазначена в пункті 1 цього наказу.
Начальник Денис ЯКОВЛЄВ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
- Укладення з учасником, який став переможцем процедури закупівлі, договору про закупівлю, умови якого не відповідають вимогам тендерної документації та/або тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань оприлюднення інформації про закупівлю та правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, встановлено порушення пункту 2 Наказу № 490.
За результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення абзацу другого частини другої статті 23 Закону.
За результатами аналізу питання своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення встановлено порушення частини другої статті 32 та абзацу восьмого частини першої статті 10 Закону.
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, відповідності умов тендерної документації вимогам Закону та розгляду тендерних пропозицій порушень законодавства у сфері публічних закупівель не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 23 вересня 2019 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, правильність заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідність умов тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляд тендерних пропозицій, своєчасність укладання договору про закупівлю та його оприлюднення.
Під час моніторингу проаналізовані: річний план закупівель на 2019 рік Прибузької сільської ради Доманівського району Миколаївської області (далі – Замовник); оголошення про проведення відкритих торгів; тендерна документація, оприлюднена в електронній системі закупівель 02.08.2019; реєстр отриманих тендерних пропозицій; тендерна пропозиція учасника ТОВ «ПЕРСПЕКТИВА-Н» (код в ЄДРПОУ 41404244); протокол тендерного комітету від 15.08.2019 № 19; повідомлення про намір укласти договір, оприлюднене в електронній системі закупівель 16.08.2019; пояснення Замовника від 18.09.2019 та від 20.09.2019, отримані через електронну систему закупівель.
За результатами аналізу питань оприлюднення інформації про закупівлю та правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, встановлено наступне.
Замовник на порушення пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 449/28579 (далі – Наказ № 490), в оголошенні про проведення відкритих торгів та в повідомленні про намір укласти договір не зазначив умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків) та джерело фінансування закупівлі.
Крім того, за результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю встановлено, що Замовник разом із новою редакцією тендерної документації, яка оприлюднена 02.08.2019, на порушення абзацу другого частини другої статті 23 Закону не оприлюднив в електронній системі в окремому документі перелік змін, що вносились.
За результатами аналізу питання своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, враховуючи пояснення, надані під час моніторингу, встановлено, що Замовник 11.09.2019 на порушення частини другої статті 32 Закону уклав договір про закупівлю з переможцем торгів ТОВ «ПЕРСПЕКТИВА-Н» у термін, що перевищує 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір.
Відповідно до абзацу четвертого частини першої статті 37 Закону договір про закупівлю є нікчемним у разі його укладення з порушенням строків, передбачених частиною другою статті 32 Закону.
Крім того, Замовник на порушення абзацу восьмого частини першої статті 10 Закону не оприлюднив договір про закупівлю на веб-порталі Уповноваженого органу протягом двох днів з дня його укладення.
Період усунення порушень:
23.09.2019 14:29 - 08.10.2019 00:00
Дата публікації висновку:
23.09.2019 14:29
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Порушення усунені шляхом відміни процедури відкритих торгів
Дата публікації звіту:
01.10.2019 09:07
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionPublicDisclosure: Так
- corruptionContracting: Так
- documentsForm: Так
Опис:
-
Дата публікації:
01.10.2019 09:44
Запити/Пояснення
Номер:
094e8f11cb4f434390bedc5a79763984
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
12.09.2019 09:59
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
18.09.2019 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі за предметом «ДК 021:2015: 34220000-5 – Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Асенізаційна машина)» та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6, пункту 7 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень.
Відповідно до інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель, Прибузькою сільською радою Доманівського району Миколаївської області (далі – Замовник) 15.08.2019 прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з ТОВ «ПЕРСПЕКТИВА-Н» (протокол від 15.08.2019 № 19).
У зв’язку з вищенаведеним, пропонуємо пояснити, яким чином Замовником забезпечено виконання вимог частини другої статті 32 Закону?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучено їх документальне підтвердження.
Номер:
61af7a4cfeba4ee79254a9730682638d
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
18.09.2019 10:27
Опис:
На запитання по моніторингу закупівлі UA-2019-07-24-001242-c тендерний комітет може пояснити наступне: Договір на закупівлю асенізаційних машин відправлено постачальнику для підписання. Підписаний контракт Прибузька сілська рада отримала 11.09.2019 р., з технічних причин оприлюднити договір не вдалося. 12.09.2019 р. надано запитання Держаудитслужби про проведення моніторингу.
Номер:
08dedd15b9494fd08f37c0eea85776cd
Назва:
Пояснення з власної ініціативи
Дата опублікування:
20.09.2019 12:33
Опис:
Договір № 1 на закупівлю Асенізаційних машин було укладено 11.09.2019 року, але з технічних причин оприлюднено не було.