• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Ноутбуки

Ноутбуки 11 штук для потреб Головного управління ДФС у Волинській області

Завершена

203 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період уточнення: 18.07.2019 15:34 - 23.07.2019 16:30
Відповідь надана

Підтвердження ліцензійності програмного забезпечення Microsoft

Номер: ac0524d9b0f9457f8867d4ef1e575f1f
Дата опублікування: 19.07.2019 19:33
Опис: Шановний Замовник! З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.» Дякуємо за відповідь!
Відповідь: Шановний запитувач! Відповідно до інформації, розміщеної на офіційному сайті представництва Microsoft в Україні (https://www.microsoft.com/uk-ua/howtotell/Hardware.aspx?tab=PCPurchase) внесення змін до тендерної документації недоцільно. Пунктом 17 Додатку 3 до Тендерної документації встановлено вимогу щодо ліцензійності програмного забезпечення: "Ноутбук обов’язково комплектується операційною системою з відповідною ліцензією на право користування Microsoft Windows 10 або еквівалентом".
Дата відповіді: 21.07.2019 09:31
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: a86e72996cea400f9147a787f67d6ea7
Дата опублікування: 19.07.2019 09:44
Опис: 1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі? 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: 1.) Відповідно до пункту 3.6. Тендерної документації учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником (згідно додатку 3 цієї документації). У додатку 3 до Тендерної документації не зазначаються марки або моделі предмета закупівлі. 2.) Пунктом 35 статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" визначено: "учасник процедури закупівлі (далі – учасник) – фізична особа, у тому числі фізична особа – підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі" 3) Оцінка тендерних пропозицій проводиться відповідно до пункту 5.1. Тендерної документації.
Дата відповіді: 19.07.2019 10:09