-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2019-07-18-002303-b
Ноутбуки 11 штук для потреб Головного управління ДФС у Волинській області
Завершена
203 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
6562caa947a843a2b3fff18b3b8f0491
Внутрішній номер закупівлі:
3593363
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-18-002303-b
Замовник:
Головне управління ДФС у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39400859
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, м. Луцьк, м-н Київський, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Жибров +380663678181 ozhybrov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
203 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
18.07.2019 15:34 - 23.07.2019 16:30
Період прийому пропозицій:
18.07.2019 15:34 - 02.08.2019 16:30
Аукціон:
05.08.2019 13:00 - 05.08.2019 13:33
Період кваліфікації:
05.08.2019 13:33 - 05.08.2019 17:50
Період завантаження договору:
05.08.2019 13:33 - 25.08.2019 13:33
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписПісля пред’явлення Постачальником рахунка на оплату Товару, та видаткової накладної протягом 10-ти банківських днів з дня надходження коштів з Державного бюджету на зазначені цілі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбуки
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 31.07.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Янішевський Андрій Сергійович
Оскарження: 05.08.2019 13:33 - 16.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3041711850
-
Контактна особа:
Янішевський Андрій Сергійович +380661806639 yanishevskiy.andriy@ukr.net
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Федорова 1, кв. 60
Оскарження: 05.08.2019 13:33 - 16.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
180 720.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
175 307.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.08.2019 17:50
Документи
15
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В
Початкова пропозиція
184 115.58 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
175 310.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "ІТ-ІНТЕГРАТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
Андрей Качинский +380677217192 andrey.kachinskiy@it-integrator.ua
-
Адреса:
04080, Україна, Київ, Київ, ВУЛИЦЯ КОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 73
Початкова пропозиція
186 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
184 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "ІНТЕКС ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41675618
-
Контактна особа:
Оксана Комарова +380966046930 oktender19@gmail.com
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ АВАНГАРДНА, будинок 53, квартира 53
Початкова пропозиція
200 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
8463dd60cce04ae5960da034be1c61e4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-18-002303-b-b1
Постачальник:
ФОП Янішевський Андрій Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3041711850
-
Контактна особа:
Янішевський Андрій Сергійович +380661806639 yanishevskiy.andriy@ukr.net
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Федорова 1, кв. 60
Номер договору:
9/2019-к
Сума договору:
175 307.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
22.08.2019 11:00
Статус:
Виконаний