-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 - 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення (Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру)
Тендер Prozorro UA-2019-07-18-000403-c
Джерело фінансування – міський бюджет
Торги не відбулися
738 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 692.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 692.50 UAH
Період уточнення:
18.07.2019 13:20 - 26.07.2019 13:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим