• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 - 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення (Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру)

Джерело фінансування – міський бюджет

Торги не відбулися

738 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 692.50 UAH
Номер: 109f2e0e4be14e139b66a6d753b7c610
Внутрішній номер закупівлі: 3591977
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-18-000403-c   
Замовник: ДРМДтаЗВ виконкому Криворізької міської ради
Контактна особа: Покотій Ігор Вікторович 0984214796 umazv@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 738 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 692.50 UAH
Період уточнення: 18.07.2019 13:20 - 26.07.2019 13:00
Період прийому пропозицій: 18.07.2019 13:20 - 05.08.2019 13:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру
Код ДК 021:2015: 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 50101, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Молодіжна,1 На карті