-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Двигуни та їх частини (Двигун Д-260.1)
Тендер Prozorro UA-2019-07-12-000066-b
Торги не відбулися
297 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
12.07.2019 08:57 - 30.07.2019 18:00
Відповідь надана
Марка двигуна
Номер:
480978400a9b4ec5b7050a9447a1d81b
Дата опублікування:
29.07.2019 22:36
Опис:
Таким чином Замовник визначив точну марку(модель двигуна) «Дизель Д-260.1 (044901) . Це так ? Чи ні ?
Відповідь:
Дана інформація вказана на заводській табличкі двигуна ( на шильдику)
Дата відповіді:
01.08.2019 17:15
Відповідь надана
Точная маркировка двигателя.
Номер:
cd9583b6f0a54e799a7a99dabbc1907c
Дата опублікування:
16.07.2019 10:46
Опис:
Добрый день. Вам могут подойти двигатели указанные ниже . Необходима точная маркировка .ММЗ производит след. Д260.1
Д260.1 -361 Д260 -361
Д260.1 -407 Д260 -407
Д260.1 -443 Д260 -443
Д260.1 -529 Д260 -529
Д260.1 -532 Д260 -532
Д260.1 -543 Д260 -543
Д260.1 -723 Д260 -723
Д260.1 -724 Д260 -724
Д260.1 -831 Д260 -831
Большая просьба укажите модификацию двигателя . Спасибо !
Відповідь:
У відповідь на запитання учасника : «Добрый день. Вам могут подойти двигатели указанные ниже . Необходима точная маркировка .ММЗ производит след. Д260.1 Д260.1 -361 Д260 -361 Д260.1 -407 Д260 -407 Д260.1 -443 Д260 -443 Д260.1 -529 Д260 -529 Д260.1 -532 Д260 -532 Д260.1 -543 Д260 -543 Д260.1 -723 Д260 -723 Д260.1 -724 Д260 -724 Д260.1 -831 Д260 -831 Большая просьба укажите модификацию двигателя . Спасибо !»
Вказуємо відповідне заводському маркування двигуна «Дизель Д-260.1 (044901) »
Дата відповіді:
19.07.2019 16:09