-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Двигуни та їх частини (Двигун Д-260.1)
Тендер Prozorro UA-2019-07-12-000066-b
Торги не відбулися
297 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
4ef152df0cca453494512911e3e24b1f
Внутрішній номер закупівлі:
3570936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-12-000066-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом"янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, Народного Ополчення ,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлюченко Максим Олександрович 380442490971, sayyescom.ua@gmail.com http://www.e-tender.biz/#/createProfile
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 900.00 UAH
Період уточнення:
12.07.2019 08:57 - 30.07.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2019 08:57 - 09.08.2019 18:00
Аукціон:
12.08.2019 13:32 - 12.08.2019 13:53
Період кваліфікації:
12.08.2019 13:53 - 16.08.2019 09:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Двигун Д-260.1
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АМКОДОР-УКРОСПЕЦМАШ"
Оскарження: 12.08.2019 13:53 - 27.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37250239
-
Контактна особа:
Анатолій Мойсієвич +380676428293 sales@amkodor.com.ua
-
Адреса:
03134, Україна, Київ, м.Київ, КІЛЬЦЕВА ДОРОГА, будинок 22
Оскарження: 12.08.2019 13:53 - 27.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
267 780.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 780.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.08.2019 09:35
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "КОМПАНІЯ ДИЗЕЛЬ ЗАПЧАСТЬ"
Оскарження: 16.08.2019 09:35 - 27.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37786526
-
Контактна особа:
Алексей Токарев +380634212010 zp0676137020@gmail.com
-
Адреса:
69008, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПІВДЕННЕ ШОСЕ, будинок 62
Оскарження: 16.08.2019 09:35 - 27.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.08.2019 09:38
Документи
35
Скарги
0