-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 45213100-4 Будівництво торгових будівель "Будівництво споруд для розвитку малого підприємництва в комплексі бізнес хабу по вул. О. Гончара, 21 в м. Чорткові Тернопільської області"
Тендер Prozorro UA-2019-06-21-002181-a
Будівництво споруд для розвитку малого підприємництва в комплексі бізнес хабу по вул. О. Гончара, 21 в м. Чорткові Тернопільської області
Торги не відбулися
11 278 163.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 112 781.63 UAH
мін. крок: 1% або 112 781.63 UAH
Період уточнення:
21.06.2019 15:51 - 30.06.2019 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим