-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 45213100-4 Будівництво торгових будівель "Будівництво споруд для розвитку малого підприємництва в комплексі бізнес хабу по вул. О. Гончара, 21 в м. Чорткові Тернопільської області"
Тендер Prozorro UA-2019-06-21-002181-a
Будівництво споруд для розвитку малого підприємництва в комплексі бізнес хабу по вул. О. Гончара, 21 в м. Чорткові Тернопільської області
Торги не відбулися
11 278 163.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 112 781.63 UAH
мін. крок: 1% або 112 781.63 UAH
Номер:
7d1cafbb3f3c4e14a910ee93ee50590d
Внутрішній номер закупівлі:
3505687
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-21-002181-a
Замовник:
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24636045
-
Адреса:
48500, Україна, Тернопільська область, Чортків, Чортків 48500 Тернопільська обл. вул.Шевченка,21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Гуменюк +380684343554 humeniuk358@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45213100-4 Будівництво торгових будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
11 278 163.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.06.2019 15:51 - 30.06.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2019 15:51 - 10.07.2019 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 278 163.00 Код ДК 021:2015 - 45213100-4 Будівництво торгових будівель "Будівництво споруд для розвитку малого підприємництва в комплексі бізнес хабу по вул. О. Гончара, 21 в м. Чорткові Тернопільської області"