-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізори
Тендер Prozorro UA-2019-06-15-000075-b
так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуванної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України; вимоги до предмета закупівлі визначено в технічному завданні тендерної документації
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
Період уточнення:
15.06.2019 20:53 - 21.06.2019 00:00
Відповідь надана
Документація
Номер:
e20e4b3ccbb14d41912e8c2a5bea5a1b
Дата опублікування:
18.06.2019 11:46
Опис:
Уточніть будь-ласка, монтаж обладнання потрібен?
Відповідь:
Доброго дня. Згідно вимог додатку 4 документації визначено: Транспортні послуги та інші витрати (пакування, доставка, встановлення) повинні здійснюватися за рахунок Продавця.
Дата відповіді:
21.06.2019 12:08
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
9a74aa231054499884b0ba4bfadd8b72
Дата опублікування:
18.06.2019 09:18
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Доброго дня. Згідно огорлошення визначено: так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуванної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України; вимоги до предмета закупівлі визначено в технічному завданні тендерної документації
Дата відповіді:
21.06.2019 12:06