-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізори
Тендер Prozorro UA-2019-06-15-000075-b
так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуванної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України; вимоги до предмета закупівлі визначено в технічному завданні тендерної документації
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
Номер:
01dbc958ace04793808e4d56778172af
Внутрішній номер закупівлі:
3484836
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-15-000075-b
Замовник:
Відділ освіти Золотоніської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147061
-
Адреса:
19700, Україна, Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Олексіївна Восколович +380473721355,+380473721103 osvita_zol_rayon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
15.06.2019 20:53 - 21.06.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2019 20:53 - 01.07.2019 00:00
Аукціон:
01.07.2019 14:00 - 01.07.2019 14:21
Період кваліфікації:
01.07.2019 14:21 - 05.07.2019 12:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: районний бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізори
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.08.2019
Місце постачання
19700, Україна, Черкаська область, м. Золотоноша та Золотоніський р-н, за адресами підпорядкованих навчальних закладів Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НВО "РОМСАТ"
Оскарження: 01.07.2019 14:21 - 16.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39689490
-
Контактна особа:
Інна Кочерга +380673340117 i.kocherga@romsat.ua
-
Адреса:
04214, Україна, Київська область, м.Київ, пр. Оболонський, будинок 32-Б, офіс 402
Оскарження: 01.07.2019 14:21 - 16.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
291 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
291 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.07.2019 12:14
Документи
52
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛГАБАС"
Оскарження: 05.07.2019 12:14 - 16.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36185452
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛГАБАС" +380502417799 max.kolyada@algabas.in.ua
-
Адреса:
Україна, 02140, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛАРИСИ РУДЕНКО, будинок 6-А
Оскарження: 05.07.2019 12:14 - 16.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.07.2019 12:18
Документи
5
Скарги
0