-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сонячна енергія (сонячна геліосистема на основі плоских сонячних колекторів)
Тендер Prozorro UA-2019-05-29-000963-c
джерело фінансування - міський бюджет
Торги не відбулися
399 442.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 997.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 997.21 UAH
Період уточнення:
29.05.2019 11:35 - 10.06.2019 23:00
Відповідь надана
Плоскі сонячні колектори KBB (Виробник: Німеччина)
Номер:
c7e2f6c8bfdd496b87a2ab41da9594ae
Дата опублікування:
29.05.2019 12:46
Опис:
Чи будуть розглянуті пропозиції з іншими варіантами обладання?
Наша компанія є офіційним дистриб'ютором сонячних коллекторів KBB (KBB Kollektorbau GmbH) в Україні.
Геліосистеми пропонуємо на основі саме цих коллекторів. Маємо усі документи та сертифікати якості товару.
Відповідь:
Добрий день! Тендерні пропозиції, надані учасниками, мають відповідати вимогам, вказаним в Додатку 4 "Технічні, якісні та кількісні вимоги" та можуть бути еквівалентними або кращими за своїми характеристиками..
Дата відповіді:
30.05.2019 12:52