-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сонячна енергія (сонячна геліосистема на основі плоских сонячних колекторів)
Тендер Prozorro UA-2019-05-29-000963-c
джерело фінансування - міський бюджет
Торги не відбулися
399 442.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 997.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 997.21 UAH
Номер:
062243ab88394cd591e64b40f834831c
Внутрішній номер закупівлі:
3419144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-29-000963-c
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75,А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Володимирівна Самець +380677674083 samets@dhp.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
399 442.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 997.21 UAH
Період уточнення:
29.05.2019 11:35 - 10.06.2019 23:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2019 11:35 - 20.06.2019 23:00
Аукціон:
21.06.2019 11:55 - 21.06.2019 12:34
Період кваліфікації:
21.06.2019 12:34 - 11.07.2019 18:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описна підставі видаткової накладної після монтажу та налагодження обладнання, з урахуванням статті 23 Бюджетного кодексу України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сонячна геліосистема на основі плоских сонячних колекторів
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.08.2019
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, КЗО ДНЗ № 1, пр. Миру, 39
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРАТ "ДНІПРОПОЛІМЕРМАШ"
Оскарження: 21.06.2019 12:34 - 12.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00218615
-
Контактна особа:
Марина Ткаченко +380676521475 tender2@altek.ua
-
Адреса:
49033, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 147
Оскарження: 21.06.2019 12:34 - 12.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
347 514.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
336 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.07.2019 18:12
Документи
67
Скарги
0
ТОВ "ПІВДЕННО - СХІДНА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 01.07.2019 18:12 - 19.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35609343
-
Контактна особа:
Ігор Сенченко +380955667006 psbktender@gmail.com
-
Адреса:
49083, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СОБІНОВА, будинок 1
Оскарження: 01.07.2019 18:12 - 19.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
359 498.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
336 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.07.2019 16:58
Документи
60
Скарги
0
ПП "КРАУФСТРОЙМАРКЕТ"
Оскарження: 08.07.2019 16:58 - 22.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34748708
-
Контактна особа:
Олена Щербініна +380504845225 ksm_service@ukr.net
-
Адреса:
69000, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЯЦЕНКА, будинок 6, ПРИМІЩЕННЯ 134
Оскарження: 08.07.2019 16:58 - 22.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
360 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
337 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.07.2019 12:34
Документи
22
Скарги
0
ТОВ Люпекс
Оскарження: 11.07.2019 12:34 - 22.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20009813
-
Контактна особа:
Лобанов Валерій Серафімович +380562311793 lupex@ua.fm http://www.lupex.org/
-
Адреса:
49130, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, Березинська б.45 кв. 107
Оскарження: 11.07.2019 12:34 - 22.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
396 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
396 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.07.2019 17:59
Документи
4
Скарги
0
ТОВ БIЛДIНГ-КВАРТАЛ
Оскарження: 11.07.2019 17:59 - 22.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40635878
-
Контактна особа:
Мартинов Дмитро Миколайович +380971406939 bildingkvartal@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Днепр, Вул. Генерала Пушкина 1
Оскарження: 11.07.2019 17:59 - 22.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
399 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.07.2019 18:02
Документи
13
Скарги
0