-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво вуличного водопроводу в с. Іванівка, Теребовлянського району, Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2019-05-29-000401-c
Будівництво вуличного водопроводу в с. Іванівка, Теребовлянського району, Тернопільської області
Завершена
2 100 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 3% або 63 000.00 UAH
мін. крок: 3% або 63 000.00 UAH
Період уточнення:
29.05.2019 10:04 - 03.06.2019 20:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим