-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво вуличного водопроводу в с. Іванівка, Теребовлянського району, Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2019-05-29-000401-c
Будівництво вуличного водопроводу в с. Іванівка, Теребовлянського району, Тернопільської області
Завершена
2 100 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 3% або 63 000.00 UAH
мін. крок: 3% або 63 000.00 UAH
Номер:
07f461b1c4034f299694a86931422099
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-05-31-000013
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
31.05.2019 00:00
Період моніторингу:
31.05.2019 12:26 - 22.06.2019 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
Н А К А З
31.05.2019 №34
Тернопіль
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 № 188 (із змінами внесеними наказом Західного офісу Держаудитслужби від 14.12.2018 №291),
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку процедур закупівель для моніторингу, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
В.о.начальника Ганна ШКЛЯР
Додаток
до наказу
Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Тернопільській області
від 31.05.2019 №34
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі, унікальний номер та дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу:
1. UA-2019-05-29-000401-с від 29.05.2019 - інформація, отримана від громадських обєднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 9 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу, питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, встановлено порушення норм пункту третього, п’ятого частини другої статті 22 Закону.
За результатами аналізу наступних питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі – порушень законодавства у сфері публічних закупівель не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2, 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області зобов’язує здійснити заходи щодо
усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Питання, що стали предметом моніторингу: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідність умов тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2019 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію затверджену рішенням тендерного комітету Іванівської сільської ради (далі – Замовник) від 27.05.2019 №б/н, пояснення від 05.06.2019 отримане від Замовника через електронну систему закупівель.
За результатами моніторингу установлено, що тендерна документація, на порушення пункту 5 частини другої статті 22 Закону, не містить інформації про місце виконання робіт та на порушення пункту 3 частини другої статті 22 Закону, інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі не передбачає необхідність застосування заходів із захисту довкілля по виконанню робіт.
Період усунення порушень:
11.06.2019 16:55 - 26.06.2019 00:00
Дата публікації висновку:
11.06.2019 16:55
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Інформація про усунення порушень.
У відповідь на висновок про наявність або відсутність порушень законодавства повідомляємо:
Замовником враховано встановлені в результаті моніторингу порушення законодавства в сфері публічних закупівель, зокрема 5 червня 2019 року опубліковано оновлену тендерну документацію в якій зазначено місце закупівлі с. Іванівка Теребовлянського району, Тернопільської області (Розділ 1 тендерної документації, Додаток № 5 тендерної документації, Додаток № 2 тендерної документації. Також технічні, якісні характеристики предмета закупівлі передбачають необхідність застосування заходів із захисту довкілля, у додатку № 1 міститься вимога до учасників, котрі повинні враховувати заходи щодо захисту довкілля котрі містяться у технічному завданні до предмету закупівлі
Дата публікації звіту:
18.06.2019 12:01
Запити/Пояснення
Номер:
75c6b5392ba24d1195bf1b109ee9784c
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
04.06.2019 17:31
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
08.06.2019 00:00
Опис:
В межах проведення моніторингу по предмету закупівлі «Будівництво вуличного водопроводу в с.Іванівка, Теребовлянського району, Тернопільської області» (інформацію оприлюднено в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2019-05-29-000401-c) та відповідно до пунктів 6, та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 7¹ Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 та пункту 7 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 р. №43, виникла потреба в отриманні наступного пояснення.
Перевіркою інформації, наведеної у тендерній документації, зокрема, п.4 «місце, кількість, обсяг поставки товарів (надання послуг, виконання робіт)» зазначено: «Місце виконання робіт: Обсяг виконання робіт відповідно до Технічного завдання (додаток №2 до тендерної документації). Учасник повинен врахувати наявність у замовника окремих матеріалів які будуть використані для виконання робіт наведені в Додатку 6». У додатку 6 Замовником зазначена специфікація наявних матеріалів (обладнання для водопостачання в с.Іванівка та с.Сороцьке).
При цьому необхідно зазначити, що згідно Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 №454, предмет закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 22 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (далі - Закон) за об'єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2013 року №293 із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників другої – п’ятої цифр Єдиного закупівельного словника.
Водночас об’єкт будівництва – це будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси або частини, лінійні об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури згідно з ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», затвердженого наказом Мінрегіону України від 04.06.2014 №163.
У свою чергу, при визначенні очікуваної вартості предмета закупівлі робіт замовники керуються даними кошторису (кошторисного розрахунку) на весь об’єкт будівництва.
З огляду на зазначене, прошу надати пояснення чому при здійсненні вказаної закупівлі Замовником разом із роботами не передбачено закупівлю матеріалів.
Окрім цього, перевіркою проекту договору (Додаток 5 тендерної документації) виявлено, що місцем виконання робіт зазначено «вул.Грушевського, 1 с. Ангелівка Тернопільського району».
У зв’язку з чим, прошу надати пояснення чому місце виконання робіт у проекті договору не відповідає місцю виконання робіт, зазначеному додатком 2 та 6 до тендерної документації.
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучене їх документальне підтвердження.
Номер:
4720d57c686a4f6babdb8cee026bbb17
Назва:
Відповідь на запит про надання пояснень
Дата опублікування:
05.06.2019 17:47
Опис:
Щодо описаних вами зауважень по закупівлі «Будівництво вуличного водопроводу в с.Іванівка, Теребовлянського району, Тернопільської області» (інформацію оприлюднено в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2019-05-29-000401-c) повідомляємо наступне:
1. Будівництво вуличного водопроводу в с.Іванівка, Теребовлянського району, Тернопільської області здійснюється за підтримки та в рамках Програми USAID DOBRE. Відповідно до умов програми Замовнику будуть передані будівельні матеріали та обладнання на безкоштовній основі. Закупівля даних матеріалів та обладнання не здійснюється Замовником. Таким чином, потреба у закупівлі матеріалів та обладнання відсутня, що і відображено у тендерній документації.
2. Повідомляємо, що у тендерній документації, а саме, в проекті договору (Додаток 5 тендерної документації) помилково зазначено місце виконання робіт відмінне від того, що зазначене у додатку 2 та 6 до тендерної документації. Відтак внесено зміни до проекту договору та приведено тендерну документації у відповідності до проекту будівництва.
Номер:
f0c624685c604687a0dc5908e821a546
Назва:
Відповідь на запит про надання пояснень
Дата опублікування:
27.06.2019 17:42
Опис:
Щодо проведеного моніторингу, повідомляємо Вас, що інформацію про усунення порушення опубліковано на електронному майданчику 18.06.2019 року. Крім цього, відповідно до регламенту роботи електронного майданчика та відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі" замовником не можуть вноситися зміни до тендерної документації після проведення аукціону.