-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок.
Тендер Prozorro UA-2019-05-28-001367-c
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок ( Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання)
Торги не відбулися
990 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
Період уточнення:
28.05.2019 15:37 - 03.06.2019 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим