• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок.

Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок ( Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання)

Торги не відбулися

990 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
Номер: 6eadaacadf1d4a26a413f793bfc06169
Внутрішній номер закупівлі: 3416060
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-28-001367-c   
Замовник: Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
Контактна особа: Державне підприємство УзЕМК 380442015652 c.bars@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 900.00 UAH
Період уточнення: 28.05.2019 15:37 - 03.06.2019 10:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2019 15:37 - 13.06.2019 10:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок ( Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання)
Код ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Кількість 342 послуга
Період постачання 01.07.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 04071, Україна, місто Київ, Київ, вул. Межигірська,11 На карті