• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дизельне паливо ДСТУ 7688:2015 Євро

Вид предмета закупівлі: товар. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків) Оплата вартості поставленого Товару здійснюється на умовах відстрочення платежу до 10 (десяти) банківських днів з дня поставки Товару. Покупець проводить оплату за фактично отриманий Товар згідно з Договором та на підставі виставленого рахунку-фактури. Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства

Завершена

3 839 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 25 000.00 UAH
Період уточнення: 24.05.2019 17:51 - 31.05.2019 10:00
Відповідь надана

Внесення змін до тендерної документації

Номер: de9f0b4742334d3c9ffdebc6a0c2011e
Дата опублікування: 30.05.2019 09:21
Опис: Відповідно до умов тендерної документації, у т.ч. проекту договору встановлено місце поставки товару - склад Покупця (м. Ужгород, 88000). Просимо внести зміни до тендерної документації та конкретизувати адресу поставки: визначити вулицю та номер будинку. Це є необхідною умовою розрахунку ціни пропозиції.
Відповідь: Будуть внесені зміни
Дата відповіді: 31.05.2019 14:22
Відповідь надана

Уточнення вимог тендерної документації

Номер: 7a13636300534978bdda558e1443076e
Дата опублікування: 29.05.2019 16:25
Опис: Просимо надати пояснення треміну "чисті активи" з посиланням на норми чинного законодаства України для встановлення Вашої компетентності та подання документів стосовно повноважень саме в її рамках.
Відповідь: Поняття «чисті активи» визначено «Положенням (стандарт) бухгалтерського обліку 19 "Об'єднання підприємств", що затверджено наказом Міністерства фінансів України від 7 липня 1999 р. N 163 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 липня 1999 р. за N 499/3792 . Найбільш повно порядок визначення вартості чистих активів викладено в Методичних рекомендаціях щодо визначення вартості чистих активів акціонерних товариств, затверджених рішенням ДКЦПФР від 17.11.2004 р № 485.
Дата відповіді: 31.05.2019 14:20