-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо ДСТУ 7688:2015 Євро
Тендер Prozorro UA-2019-05-24-000747-c
Вид предмета закупівлі: товар. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків) Оплата вартості поставленого Товару здійснюється на умовах відстрочення платежу до 10 (десяти) банківських днів з дня поставки Товару. Покупець проводить оплату за фактично отриманий Товар згідно з Договором та на підставі виставленого рахунку-фактури. Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства
Завершена
3 839 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 25 000.00 UAH
Період оскарження:
24.05.2019 17:51 - 06.06.2019 00:00
Нічого не знайдено.