-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотографічне обладнання (проектори)
Тендер Prozorro UA-2019-05-21-001506-a
Торги відмінено
825 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
21.05.2019 14:36 - 28.05.2019 09:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
4006f0b529e641a598caf2efe6f47008
Дата опублікування:
22.05.2019 09:43
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1.Не зрозуміле Ваше питання, так як в технічному завданні немає посилання на торгову марку.
2.Усі учасники будь-якої форми оподаткування рівні при подачі своїх пропозиції. Вартість пропозиції повинна включати усі податки та збори. Вартість пропозиції учасників будуть оцінуватись виходячи з тієї ціни, яка буде вказана у пропозиції.
Дата відповіді:
23.05.2019 14:34