-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотографічне обладнання (проектори)
Тендер Prozorro UA-2019-05-21-001506-a
Торги відмінено
825 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
2cfd559d0a934edabc2a5410e33cccf9
Внутрішній номер закупівлі:
3388807
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-21-001506-a
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143301
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградів, вул. Копанська 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Свереняк Олександр Тарасович +380314326147 rayvo.vinogradiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
825 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
21.05.2019 14:36 - 28.05.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2019 14:36 - 07.06.2019 09:00
Аукціон:
10.06.2019 15:40 - 10.06.2019 16:01
Період кваліфікації:
з 10.06.2019 16:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проектор
Кількість
75 штуки
Період постачання
до 31.08.2019
Інформація про скасування
Номер:
31935e28fb7e40a68f0571dbcb780b89
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
На виконання вимог абзацу 2, частини 1, статті 31 Закону України « Про публічні закупівлі», через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
14.06.2019 14:34
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РОЯК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2649002558
-
Контактна особа:
Олександр +380506666854 premaservice@ukr.net
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Генерала Свободи, 9а/40
Початкова пропозиція
819 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
815 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ЛЕОПОЛІС КОМП'ЮТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40293555
-
Контактна особа:
Мар'ян Банін +380981070013 leocomp.info@gmail.com
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Шолом-Алейхема, 6
Початкова пропозиція
821 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
817 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
18
Скарги
0