-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревообробне обладнання (Деревообробні верстати)
Тендер Prozorro UA-2019-04-12-001302-c
Торги не відбулися
1 835 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 178.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 178.00 UAH
Період уточнення:
12.04.2019 15:06 - 20.04.2019 00:00
Відповідь надана
Аналоги
Номер:
83e0a2b900394075ac834d90955961e0
Дата опублікування:
18.04.2019 20:11
Опис:
Доброго дня! Вкажіть , будь ласка, чи Ви будете розглядати аналоги товару?
Відповідь:
Доброго дня. Будуть розглядатися пропозиції учасників, які відповідатимуть технічним, якісним та кількісним характеристикам згідно додатку 4 до тендерної документації.
Дата відповіді:
19.04.2019 09:27
Відповідь надана
Строк поставки
Номер:
a33439a28a3e4fc68949d1645cf4ed54
Дата опублікування:
16.04.2019 17:19
Опис:
Доброго дня.
Наша компанія планує взяти участь в тендері: Деревообробне обладнання (Деревообробні верстати) Ідентифікатор закупівлі UA-2019-04-12-001302-c.
Для складного технологічного обладнання збільшити строк поставки.
Просимо Вас внести зміни в Розділ I. Загальні положення п.4.4 строк поставки товарів, а також ДОДАТОК 6 ПРОЕКТ ДОГОВІР №___________6. Термін та умови поставки п.6.3.:
- Кінцевий термін поставки товару, завершення встановлення верстатів та пуско-налагоджувальних робіт – 31.08.2019 року.
Дякуємо.
Відповідь:
Доброго дня, Ваше питання буде винесено на розгяд тендерним комітетом. Будь-які зміни будуть оприлюднені.
Дата відповіді:
17.04.2019 12:34