-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревообробне обладнання (Деревообробні верстати)
Тендер Prozorro UA-2019-04-12-001302-c
Торги не відбулися
1 835 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 178.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 178.00 UAH
Номер:
0cdb698c25d04209ad59e02d839c6412
Внутрішній номер закупівлі:
3380344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-12-001302-c
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Соснівський професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547174
-
Адреса:
34652, Україна, Рівненська область, смт.Соснове, Жовтнева 6а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попович Наталія Валентинівна 380968678158 sosnove_licey@ukr.net http://sosnove-licey.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43810000-4 Деревообробне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 835 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 178.00 UAH
Період уточнення:
12.04.2019 15:06 - 20.04.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
12.04.2019 15:06 - 30.04.2019 00:00
Аукціон:
02.05.2019 12:50 - 02.05.2019 13:17
Період кваліфікації:
02.05.2019 13:17 - 07.05.2019 11:23
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревообробне обладнання (Деревообробні верстати)
Кількість
16 комплект
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СТАН ГРУП ПЛЮС"
Оскарження: 02.05.2019 13:17 - 18.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42669055
-
Контактна особа:
Іван Мігалик +380984278658 migalik_sgp@meta.ua
-
Адреса:
45240, Україна, Волинська область, Ківерцівський район, село Жидичин, ВУЛИЦЯ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО, будинок 61М
Оскарження: 02.05.2019 13:17 - 18.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 690 956.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 690 956.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.05.2019 11:09
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "КМА ЮКРЕЙН"
Оскарження: 07.05.2019 11:09 - 18.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42374714
-
Контактна особа:
Іван Гапончук +380677941962 ig@kma-ukraine.com
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ КАРБИШЕВА, будинок 1, офіс 411
Оскарження: 07.05.2019 11:09 - 18.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 756 854.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 756 854.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.05.2019 11:16
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "ПСТ УКРАЇНА"
Оскарження: 07.05.2019 11:16 - 18.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38753109
-
Контактна особа:
Олена Носова +380676315635 elenanosova1980@gmail.com
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КВІРІНГА, будинок 4
Оскарження: 07.05.2019 11:16 - 18.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 834 404.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 834 404.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.05.2019 11:23
Документи
43
Скарги
0