-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя
Тендер Prozorro UA-2019-05-16-002867-a
Лот 1. Канцелярські матеріали; Лот 2. Папір. Джерело фінансування - Загальний фонд Державного бюджету
Торги не відбулися
459 225.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 592.25 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 592.25 UAH
Період уточнення:
16.05.2019 16:04 - 21.05.2019 16:30
Відповідь надана
конверт Е-65
Номер:
aa17b4c590db48aea2bd9d76c9e24e05
Дата опублікування:
21.05.2019 15:29
Опис:
Уточните, пожалуйста, конверт Е-65 должен быть с окошком или без?в ТД это не указано
Відповідь:
Без окошка
Дата відповіді:
21.05.2019 16:33
Відповідь надана
колір корпусу ручки
Номер:
39ae9b78909247b69b958b8bbe41b794
Дата опублікування:
20.05.2019 12:03
Опис:
Чи буде розглянуто пропозицію, де ручка кулькова з чорними чорнилами буде не в помаранчевому шестигранному корпусі?
Відповідь:
Якщо Учасником буде запропоновано кулькову ручку з чорними чорнилами не в помаранчевому шестигранному корпусі, така пропозиція відповідно до п.4 ч.1 ст.30 Закону України "Про публічні закупівлі" буде відхилена у зв'язку з невідповідністю умовам тендерної документації.
Дата відповіді:
21.05.2019 11:16