-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя
Тендер Prozorro UA-2019-05-16-002867-a
Лот 1. Канцелярські матеріали; Лот 2. Папір. Джерело фінансування - Загальний фонд Державного бюджету
Торги не відбулися
459 225.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 592.25 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 592.25 UAH
Номер:
67bc8275a08b4d55aeed1be3a716d845
Внутрішній номер закупівлі:
3365291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-16-002867-a
Замовник:
Одеська митниця ДФС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39441717
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська обл., Одеса, м.Одеса, вул.Гайдара, 21 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стрілка Людмила Василівна +380487842518 od.sklad@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
459 225.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2019 16:04 - 21.05.2019 16:30
Період прийому пропозицій:
16.05.2019 16:04 - 31.05.2019 16:30
Аукціон:
03.06.2019 11:28 - 03.06.2019 11:49
Період кваліфікації:
03.06.2019 11:49 - 12.06.2019 14:53
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴159 225.00 Лот 1. Канцелярські матеріали
- Лот №2 ₴300 000.00 Лот 2. Папір