-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дитячі ігрові майданчики (37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
Тендер Prozorro UA-2019-05-10-000016-c
Технічні показники товару визначаються в тендерній документації
Торги не відбулися
255 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 550.00 UAH
Період уточнення:
10.05.2019 08:27 - 18.05.2019 00:00
Відповідь надана
зміни в ТД
Номер:
c34bc227408e4cf68d72b58f8958114e
Дата опублікування:
13.05.2019 10:03
Опис:
Доброго дня!
Відповідно до НПАОП 92.7 -1.01-06 ПРАВИЛА БУДОВИ І БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АТРАКЦІОННОЇ ТЕХНІКИ (єдиний нормативний правовий акт України) згідно Розділу 5.17. Додаткові вимоги безпеки до дитячих гойдалок п.5.17.9. на гойдалці ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ застосовувати жорсткі елементи підвішування. Прохання внести зміни в тендерну документацію.
Відповідь:
зміни внесено
Дата відповіді:
16.05.2019 14:42