• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дитячі ігрові майданчики (37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)

Технічні показники товару визначаються в тендерній документації

Торги не відбулися

255 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 550.00 UAH
Номер: bf10c3d88bec4512bbaba1fe252b155e
Внутрішній номер закупівлі: 3363693
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-10-000016-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Зацаринна Ірина Станіславівна 380473344493 smilajkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 255 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 550.00 UAH
Період уточнення: 10.05.2019 08:27 - 18.05.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 10.05.2019 08:27 - 28.05.2019 00:00
Аукціон: 28.05.2019 11:53 - 28.05.2019 12:14
Період кваліфікації: 28.05.2019 12:14 - 04.06.2019 19:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дитячі ігрові майданчики
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 3 комплект
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ БУДІВЕЛЬНІ СКЛАДИ"

Оскарження: 28.05.2019 12:14 - 15.06.2019 00:00
Початкова пропозиція 253 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
239 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.06.2019 18:59
Документи 17
Скарги 0
ТОВ Жеж-Ко

Оскарження: 04.06.2019 18:59 - 15.06.2019 00:00
Початкова пропозиція 252 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.06.2019 19:01
Документи 24
Скарги 0