-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (багатофункціональні пристрої, принтер, килимки для комп’ютерної миші, комп’ютерні миші, мережеві фільтри, USB-хаби)
Тендер Prozorro UA-2019-04-25-000633-a
Торги не відбулися
271 490.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 357.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 357.45 UAH
Період уточнення:
25.04.2019 15:48 - 30.04.2019 15:53
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
591ed7ad3b39489bae3c7e43a1285e57
Дата опублікування:
26.04.2019 10:27
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмет закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Доброго дня! Щодо першого питання: Примітка 1 до Додатку 3 до Тндерної документації "з метою дотримання законодавства про захист економічної конкуренції, Учасник може враховувати еквівалент або аналог за умов повної відповідності технічним характеристикам (вимогам Замовника)"
Дата відповіді:
26.04.2019 10:47