• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021-2015 (CPV) - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (багатофункціональні пристрої, принтер, килимки для комп’ютерної миші, комп’ютерні миші, мережеві фільтри, USB-хаби)

Торги не відбулися

271 490.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 357.45 UAH
Номер: 0222a108976049718ba646c67f05dbad
Внутрішній номер закупівлі: 3329590
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-25-000633-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Енергодарської міської ради Запорізької області
Контактна особа: Міхова Наталія Вікторівна +380664503682 knpemp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 271 490.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 357.45 UAH
Період уточнення: 25.04.2019 15:48 - 30.04.2019 15:53
Період прийому пропозицій: 25.04.2019 15:48 - 10.05.2019 15:53

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 (CPV) - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (багатофункціональні пристрої, принтер, килимки для комп’ютерної миші, комп’ютерні миші, мережеві фільтри, USB-хаби)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 181 штуки
Період постачання до 10.06.2019
Місце постачання 71500, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників, 33 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЮДІТРЕЙД"
Початкова пропозиція 270 886.86 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 886.86 UAH з ПДВ
Документи 42
Скарги 0