-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 43260000-3 — Механічні лопати, екскаватори та ковши навантажувачі, гірнича техніка. Екскаватор-навантажувач HIDROMEK модель HMK 102S ALPHA А5 з додатковим обладнанням (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-05-07-001970-a
Торги не відбулися
1 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2019 15:24 - 13.05.2019 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим