-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 43260000-3 — Механічні лопати, екскаватори та ковши навантажувачі, гірнича техніка. Екскаватор-навантажувач HIDROMEK модель HMK 102S ALPHA А5 з додатковим обладнанням (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-05-07-001970-a
Торги не відбулися
1 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
Номер:
b6754d3dbf994e77b5a6328014264235
Внутрішній номер закупівлі:
3319666
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-07-001970-a
Замовник:
Регіональний офіс водних ресурсів у Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01038921
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Потьомкінська,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Письменний Сергій Миколайович 380512379142 mk_vodhoz@ukrpost.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 500.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2019 15:24 - 13.05.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2019 15:24 - 23.05.2019 00:00
Аукціон:
23.05.2019 15:37 - 23.05.2019 15:58
Період кваліфікації:
23.05.2019 15:58 - 28.05.2019 16:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Екскаватор-навантажувач HIDROMEK модель HMK 102S ALPHA А5 з додатковим обладнанням (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛЕАНДА"
Оскарження: 23.05.2019 15:58 - 08.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38701862
-
Контактна особа:
Роман Просяной +380503745416 prosianoy@gmail.com
-
Адреса:
58022, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ АКСЕНИНА ВАСИЛЯ, будинок 21, квартира 1
Оскарження: 23.05.2019 15:58 - 08.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 691 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 691 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.05.2019 15:35
Документи
15
Скарги
0
ФОП "АНДРУЩАК ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ"
Оскарження: 28.05.2019 15:35 - 08.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2497003752
-
Контактна особа:
Віктор Андрущак +380960380778 viktor.andr01@gmail.com
-
Адреса:
60113, Україна, Чернівецька область, Кельменецький район, село Грушівці, ВУЛ. КАМ'ЯНИЦЬКА, будинок 34
Оскарження: 28.05.2019 15:35 - 08.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.05.2019 16:52
Документи
7
Скарги
0