-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шприци ін'єкційні, бинти марлеві, вата медична, маски медичні одноразові, бахіли одноразові, рукавички медичні, серветки спиртові, ланцети стерильні, простирадла одноразові, пінцети стерильні, шапочки одноразові, контейнери лабораторні
Тендер Prozorro UA-2019-03-21-000548-c
Торги не відбулися
430 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
Період уточнення:
21.03.2019 11:18 - 29.03.2019 08:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим