-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шприци ін'єкційні, бинти марлеві, вата медична, маски медичні одноразові, бахіли одноразові, рукавички медичні, серветки спиртові, ланцети стерильні, простирадла одноразові, пінцети стерильні, шапочки одноразові, контейнери лабораторні
Тендер Prozorro UA-2019-03-21-000548-c
Торги не відбулися
430 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
Період оскарження:
21.03.2019 11:18 - 04.04.2019 00:00
Вимога
Вирішена
запит на зміни
Номер:
7cd5a5d9402843b6b84574c28648776e
Ідентифікатор запиту:
UA-2019-03-21-000548-c.b1
Назва:
запит на зміни
Вимога:
вимога у додатку
Пов'язані документи:
Учасник
- Гарант.лист.docx 28.03.2019 10:16
- Зміни до ТД 29.03.2019 12:17
- Додаток 2 зі змінами до ТД 29.03.2019 12:17
Дата подачі:
28.03.2019 10:16
Вирішення:
Доброго дня. За результатами розгляду Вашої вимоги внесено зміни до тендерної документації
Статус вимоги:
Задоволено