-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція приміщень будівлі Левківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області за адресою: с.Крамарівка, вул. Шкільна, 45 Ізюмського району Харківської області під дошкільний навчальний заклад
Тендер Prozorro UA-2019-04-08-001135-a
Торги відмінено
5 471 888.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 27 359.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 27 359.44 UAH
Період уточнення:
08.04.2019 13:52 - 14.04.2019 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим