-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція приміщень будівлі Левківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області за адресою: с.Крамарівка, вул. Шкільна, 45 Ізюмського району Харківської області під дошкільний навчальний заклад
Тендер Prozorro UA-2019-04-08-001135-a
Торги відмінено
5 471 888.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 27 359.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 27 359.44 UAH
Номер:
8da5687d6d754deb8c1256c2cef20c36
Внутрішній номер закупівлі:
3299451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-08-001135-a
Замовник:
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146110
-
Адреса:
64300, Україна, Харківська область, місто Ізюм, площа Джона Ленона, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Данильченко +380994229559 21168@izyumrda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 471 888.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
27 359.44 UAH
Період уточнення:
08.04.2019 13:52 - 14.04.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2019 13:52 - 24.04.2019 12:00
Аукціон:
25.04.2019 13:30 - 25.04.2019 14:15
Період кваліфікації:
з 25.04.2019 14:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція приміщень будівлі Левківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області за адресою: с.Крамарівка, вул. Шкільна, 45 Ізюмського району Харківської області під дошкільний навчальний заклад
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
64333, Україна, Харківська область, с. Крамарівка, Ізюмський район, вул.Шкільна, 45, Левківська ЗОШ І-ІІІ ст.
На карті
Інформація про скасування
Номер:
aa3fb7424fa94b1b859aa9d50df4ca34
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
03.05.2019 09:07
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БК ФОРУМ А"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40822050
-
Контактна особа:
bkforumah@ukr.net +380988420096 bkforumah@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вул. Плеханівська, буд. 16
Початкова пропозиція
4 700 672.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 899 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
6
Скарги
0
Тайм ООО
×
-
Код ЄДРПОУ:
24485829
-
Контактна особа:
Гуро Андрій Іванович +380508055349 guro@bigmir.net
-
Адреса:
64300, Україна, Харківська область, м. Ізюм, вул. Соснова, 5ж
Початкова пропозиція
4 998 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 900 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
8
Скарги
0
ТОВ ОКОШКО
×
-
Код ЄДРПОУ:
41183064
-
Контактна особа:
Жижкін Сергій Володимирович +380506761960 slavokoshko@gmail.com
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вулиця Добровольського, будинок 11
Початкова пропозиція
4 992 309.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "ІНДІГО ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35408021
-
Контактна особа:
Александр Кондаков +380660366759 indigogrupua@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. ШАТИЛОВА ДАЧА, будинок 4
Початкова пропозиція
5 441 718.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 540 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКА МІЖРЕГІОНАЛЬНА ВИРОБНИЧА БУДІВЕЛЬНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41560086
-
Контактна особа:
ОВЧАРОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ +380667968444 siano@bigmir.net
-
Адреса:
64305, УКРАЇНА, Харківська обл., Ізюм, ВУЛИЦЯ СОФІЙСЬКА буд. 18
Початкова пропозиція
5 395 849.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 368 489.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
53
Скарги
0
ТОВ "СПЕЦКОМПЛЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32760021
-
Контактна особа:
Пономарьов Володимир Сергійович 380664577784, 380664577784,380673995026 spetskomplekt2003@ukr.net
-
Адреса:
61162, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Сталінграда, буд. 140, літ. А-9, прим. № 1-10
Початкова пропозиція
5 414 613.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 387 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
11
Скарги
0