-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Придбання та налаштування індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в будинках»
Тендер Prozorro UA-2019-03-18-000155-a
Торги не відбулися
15 668 184.55
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 78 340.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 78 340.92 UAH
Період уточнення:
18.03.2019 09:31 - 08.04.2019 10:00
Відповідь надана
роз'яснення щодо тендерної документації
Номер:
629d6727342e4a9e94ef5cecf1a06dff
Дата опублікування:
21.03.2019 13:53
Опис:
Шановний Замовнику, просимо надати роз'яснення щодо підтвердження відповідності тендерної пропозиції технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі замовника торгів згідно з Додатком 1 до тендерної документації ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ, а саме: чи є необхідністю для учасника надавати в тендерній пропозиції завірені частини Додатку 1 до Тендерної документації, які містять великий обсяг інформації (у форматах pdf та Excel), та надані для зручності учасника при підготовці пропозиції, чи можливо їх не надавати в складі тендерної пропозиції, а обмежитись тільки завіренням Додатком 1, наданим в Word.
Чи буде це достатнім підтвердженням відповідності тендерної пропозиції технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі замовника торгів?
Відповідь:
«Доброго дня! Надаємо відповідь на Ваше запитання. Учасникам не потрібно надавати в тендерній пропозиції завірені частини Додатку 1 до Тендерної документації, які містять великий обсяг інформації (у форматах .pdf та Excel), та надані для зручності Учасника при підготовці пропозиції, надається Додаток 1- файл (Додаток 1 (Технічні, якісні та кількісні характеристики).docx) з заповненою таблицею.».
Дата відповіді:
22.03.2019 14:14
Відповідь надана
роз'яснення щодо тендерної документації
Номер:
5cd19ff230624b8d8fa4b1cec393ceef
Дата опублікування:
19.03.2019 11:09
Опис:
Шановний, Замовнику, просимо надати роз'яснення в частині надання документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору.
В додатку 4 тендерної документації розділ 1 пункт 2 вказано, що аналогічними договорами в розумінні цієї документації є договори про поставку товару (послуг, робіт), аналогічних до предмету цієї закупівлі, а саме постачання та встановлення ІТП.
Враховуючи те, що в технічному завданні тендерної документації замовником вказана необхідність проведення пускових та налагоджувальних робіт, чи буде замовником рахуватися аналогічним договір, в якому предметом договору є: будівельно-монтажні роботи з реконструкції теплових пунктів, а забезпечення виконання робіт матеріалами та обладнанням покладається на підрядника, тобто постачання, встановлення ІТП та пуско-налагоджувальні роботи виконується підрядником.
Чи є такий договір достатнім підтвердженням виконання аналогічних договорів?
Відповідь:
«Доброго дня! Для підтвердження досвіду виконання аналогічного договору, крім довідки в довільній формі із зазначенням найменування замовників згідно таких договорів, їх адресою, найменування товару (послуг, робіт) згідно таких договорів, строків (або терміну) виконання, Учасники надають копію договору який підтверджує постачання та встановлення ІТП та лист відгук. ».
Дата відповіді:
22.03.2019 14:12