-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
«Придбання та налаштування індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в будинках»
Тендер Prozorro UA-2019-03-18-000155-a
Торги не відбулися
15 668 184.55
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 78 340.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 78 340.92 UAH
Номер:
03f15226e23b4cfda7d23bec14d92b6a
Внутрішній номер закупівлі:
3293678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-18-000155-a
Замовник:
Комунальне підприємство Вінницької Міської Ради "Вінницяміськтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33126849
-
Додаткова контактна особа:
Олександр Яворовенко +380432 46-52-36 tv-vmte@ukr.net
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул. 600-річчя,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Людмила Кришталь +380963692131 krushtal123@gmail.com http://vmte.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 668 184.55 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
78 340.92 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
470 045.53 UAH
Період уточнення:
18.03.2019 09:31 - 08.04.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2019 09:31 - 18.04.2019 10:00
Період прекваліфікації:
18.04.2019 10:02 - 30.04.2019 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Придбання та налаштування індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в будинках»
Кількість
29 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
21100, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, будинки розташовані в мікрорайоні Вишенька
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТЕПЛЕ МІСТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41314895
-
Контактна особа:
ТОВ ТеплеМістоБК Володимирович 380960020059, 380960020059 tender@teplemisto.com.ua
-
Адреса:
04116, Україна, місто Київ, Київ, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА РИБАЛКА, будинок 11 Б
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
24.04.2019 17:04
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "КОМЕНЕРГОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34298194
-
Контактна особа:
Микола Іванов +380665910477 inn2002@ukr.net
-
Адреса:
04060, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЬЖИЧА, будинок 5 /ЛІТЕРА А/, приміщення 62
Початкова пропозиція
15 101 064.00 UAH з ПДВ /
15 101 064.00 UAH з ПДВ
15 101 064.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
24.04.2019 17:04
Документи
26
Скарги
0