-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби по догляду за малюками (підгузки, підгузки-трусики)
Тендер Prozorro UA-2019-04-11-002138-a
Торги не відбулися
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Період уточнення:
11.04.2019 14:35 - 16.04.2019 18:00
Відповідь надана
Щодо розміру
Номер:
8c25a0e696834897ae8685d5b0e59882
Дата опублікування:
12.04.2019 18:27
Опис:
Доброго дня.
На позицію №1 та №2 чи підійдуть Вам трусики розміром 8-13 Кг?
Дякуємо
Відповідь:
Доброго дня. Якщо №1 буде на 8-13 кг тоді №2 має бути більшої кількості кілограмів. Так як кілограми в тендерній документації є орієнтовними та можуть відрізнятися в залежності від виробника.
Дата відповіді:
15.04.2019 09:50
Відповідь надана
Одиниця виміру
Номер:
2544e62c130c40ffb0b10914cde6013d
Дата опублікування:
12.04.2019 18:22
Опис:
Доброго дня.
Чи дозволите в пропозиції подавати Одиницю виміру упаковки, при обов'язковому зазначенні кількості штук підгузників в 1 упаковці?
Дякуємо
Відповідь:
В тендерній пропозиції можуть бути зазначені упаковки та кількість штук в упаковці у разі якщо кількість штук не буде меншою ніж зазначена в тендерній документації.
Дата відповіді:
15.04.2019 09:41
Відповідь надана
Уточнення щодо Підгузика №6
Номер:
80c884da1eb44cd18f6c00b5cbfba1df
Дата опублікування:
12.04.2019 18:21
Опис:
Доброго дня.
В оголошенні вказано Вами розмір №6, але діапазон №5 - 11-25, або 15-25.
Просимо деталізувати який саме критерій важливий - Номер чи Вага?
І чи підійде Вам на цей розмір пігузник діапазоном 11-25 кг?
Дякуємо
Відповідь:
Доброго дня. В тендерній документації зазначено, що розмір та вага є орієнтовними, тобто, розмір №5 може відрізнятися вагою в залежності від виробника. Важливим критерієм є вага.
Дата відповіді:
15.04.2019 09:39