-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби по догляду за малюками (підгузки, підгузки-трусики)
Тендер Prozorro UA-2019-04-11-002138-a
Торги не відбулися
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер:
55695a6bfd0a4e8e8f5c2b0d103e028a
Внутрішній номер закупівлі:
3292766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-11-002138-a
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Вул. ХРЕЩАТИК, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Гомола +380459840791 d.rebenka-boyarka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 250.00 UAH
Період уточнення:
11.04.2019 14:35 - 16.04.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2019 14:35 - 26.04.2019 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби по догляду за малюками (підгузки, підгузки-трусики)
Кількість
45000 штуки
Період постачання
20.05.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
08154, Україна, Київська область, Боярка, Україна, 08154, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м.Боярка, вул. Хрещатик,111
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Б"777""
×
-
Код ЄДРПОУ:
35662229
-
Контактна особа:
Павло Кудрінський +380688585037 b777trd@gmail.com
-
Адреса:
21007, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ, 4
Початкова пропозиція
244 195.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
244 195.56 UAH з ПДВ
Документи
27
Скарги
0