-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя
Тендер Prozorro UA-2019-04-26-000852-b
Торги не відбулися
624 036.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 240.36 UAH
мін. крок: 1% або 6 240.36 UAH
Період уточнення:
26.04.2019 13:59 - 10.05.2019 15:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим