-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя
Тендер Prozorro UA-2019-04-26-000852-b
Торги не відбулися
624 036.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 240.36 UAH
мін. крок: 1% або 6 240.36 UAH
Номер:
56c476dcba9b4e65a0f1aaada810530d
Внутрішній номер закупівлі:
3291275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-26-000852-b
Замовник:
Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37591569
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, місто Запоріжжя, вул. Зелінського, буд.3, каб. 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соболєва Оксана Миколаївна +380612335155 ekobezpeka1zpmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90713000-8 Консультаційні послуги з питань охорони довкілляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
624 036.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.04.2019 13:59 - 10.05.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2019 13:59 - 20.05.2019 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴624 036.00 Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя