-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних (Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою)
Тендер Prozorro UA-2019-04-26-001263-a
Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою
Торги не відбулися
5 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
Період уточнення:
26.04.2019 13:36 - 17.05.2019 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим