-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних (Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою)
Тендер Prozorro UA-2019-04-26-001263-a
Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою
Торги не відбулися
5 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
Номер:
a21184026e3d4a53824903827cca152a
Внутрішній номер закупівлі:
3291066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-26-001263-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348604
-
Адреса:
01001, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК, будинок 32-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махмудова Інна Андріївна +380442781457 INNA.MAKHMUDOVA@KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
48610000-7 Системи баз данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
50 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
100 000.00 UAH
Період уточнення:
26.04.2019 13:36 - 17.05.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2019 13:36 - 27.05.2019 10:00
Період прекваліфікації:
27.05.2019 10:01 - 03.06.2019 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 25.06.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "АНТАРЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30675474
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "АНТАРЕС" +380969739510 prygarov@antares-spc.com.ua http://www.demetra5.kiev.ua/
-
Адреса:
Україна, 04050, м.Київ, ВУЛИЦЯ АРТЕМА, будинок 60
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
28.05.2019 15:03
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "КМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23705401
-
Контактна особа:
ТОВ "КМС" +380445024131 krupin@kmcgeo.com http://www.kmcgeo.com
-
Адреса:
Україна, 04050, м. Київ, вул. Миколи Кравченка, 22, кв. 37
Початкова пропозиція
4 995 000.00 UAH без ПДВ /
4 995 000.00 UAH без ПДВ
4 995 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.05.2019 15:04
Документи
49
Скарги
0