-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Організація участі м. Києва у Smart City Expo World Congress 2019 в м. Барселона код за ДК 021:2015: (CPV) «Єдиний закупівельний словник» – 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Тендер Prozorro UA-2019-04-02-001503-a
Організація участі м. Києва у Smart City Expo World Congress 2019 в м. Барселона код за ДК 021:2015: (CPV) «Єдиний закупівельний словник» – 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Торги не відбулися
3 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 10 000.00 UAH
Період уточнення:
02.04.2019 16:48 - 08.04.2019 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим