-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Організація участі м. Києва у Smart City Expo World Congress 2019 в м. Барселона код за ДК 021:2015: (CPV) «Єдиний закупівельний словник» – 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Тендер Prozorro UA-2019-04-02-001503-a
Організація участі м. Києва у Smart City Expo World Congress 2019 в м. Барселона код за ДК 021:2015: (CPV) «Єдиний закупівельний словник» – 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Торги не відбулися
3 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 10 000.00 UAH
Номер:
bf3e0a5e6f1244a7a6a9951f7abf4383
Внутрішній номер закупівлі:
3255672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-02-001503-a
Замовник:
Департамент інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40918711
-
Адреса:
01044, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Полонська Олена Юріївна 380443667457 olena.polonska@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
02.04.2019 16:48 - 08.04.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2019 16:48 - 18.04.2019 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація участі м. Києва у Smart City Expo World Congress 2019 в м. Барселона код за ДК 021:2015: (CPV) «Єдиний закупівельний словник» – 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "КНП Компані"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41781314
-
Контактна особа:
Марковський Олексій 380993520786, 380993520786 knp.company22@gmail.com
-
Адреса:
03189, Україна, Київська область, Київ, вул. Академіка Вільямса, 5-А, кв. 99
Початкова пропозиція
3 180 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 180 000.00 UAH з ПДВ
Документи
31
Скарги
0