-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори).
Тендер Prozorro UA-2019-03-26-000367-b
26 штук. Детальна інформація в прикріплених файлах
Торги відмінено
286 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 860.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 860.00 UAH
Період уточнення:
26.03.2019 10:05 - 31.03.2019 12:00
Відповідь надана
Місце поставки товару
Номер:
0b1242c4f887493d8b38cae93bfe77a5
Дата опублікування:
27.03.2019 10:59
Опис:
Добрий день! В тендерній документації прописано, що постачальник поставляє товар до закладів освіти Чернігівського р-ну.
Пропишіть будь ласка в які саме заклади треба поставити телевізори.
Відповідь:
м. Чернігів, вул.Шевченка, 48, 14035 Відділ освіти, смс, Чернігівської РДА
Дата відповіді:
27.03.2019 11:16
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
44ff7f3206d04d6098854f0ce8b069f0
Дата опублікування:
27.03.2019 09:37
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає предмету закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Запропонований товар має відповідати вимогам тендерної документації. До участі у процедурі допускаються ФОП неплатники ПДВ. При наявності у процедурі закупівлі і платників ПДВ і не платників ПДВ під час розгляду пропозицій будуть порівнюватись ціни пропозицій без урахування ПДВ.
Дата відповіді:
27.03.2019 10:21