• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори).

26 штук. Детальна інформація в прикріплених файлах

Торги відмінено

286 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 860.00 UAH
Номер: 6cfdeb96328f4b03bb79a16487ee8865
Внутрішній номер закупівлі: 3193404
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-26-000367-b   
Замовник: Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації
Контактна особа: Тетяна Михайлівна Маханькова 080462608351 bux.osvita.chrda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 286 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 860.00 UAH
Період уточнення: 26.03.2019 10:05 - 31.03.2019 12:00
Період прийому пропозицій: 26.03.2019 10:05 - 10.04.2019 12:00
Аукціон: з 11.04.2019 12:30

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори).
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 26 штуки
Період постачання 15.04.2019 - 01.07.2019
Місце постачання 14035, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, 48 На карті

Інформація про скасування

Номер: 9efb39cee9964db1ba9e3c63bb3ad439
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: скорочення видатків на здійснення закупівлі
Дата опублікування: 03.04.2019 10:14
Статус:
Виконано